Konec kojení - začátek klidného spánku

12.11.2009 13:19

V noci z 2. na 3. 11. jsem nedostal mlíčko. A to prosím celou noc! A mohl jsem řvát jako tygr, vztekat se a kroutit jako had, nic nezabralo. Zřejmě jsou ty „zdravotní komplikace“, o kterých ONA hovoří, něco, přes co vlak nejede. Ach jojojo :o((( To už teď nebudou noci, co bývaly.

Tu náhražku, co mi nutili z lahve, jsem vytrvale odmítal. Přeci si nemyslí, že se vzdám jen tak bez boje. Nicméně hlad dokáže být přesvědčivý, tak jsem druhý den před spaním vycucnul 100 ml. Pak v noci ještě další dávku. Ono to nakonec není zase tak špatné. Taky je toho beztak víc, než jsem v poslední době dostával. Člověk pak může aspoň v klidu spát.

Ovšem kontrola přítomných musí být. Snad si nemysleli, že jim na ten trik s „hlídačem“ Honzíkem skočím. Taky jsem se JIM za to pěkně pomstil a poblil sebe a především JI. Za trest mne v tom nechali spát celou noc. Prý že postýlku nezašpiním, tak ať si v tom klidně poležím. Příště snad budu mít lepší skóre.

Třeba taková akce v noci z 11. - 12. 11. Usnul jsem a spinkal si v klídku až do 3 do rána. ONA už se od 2 neklidně převracela v posteli a přemýšlela, jestli jsem v pohodě (čili živý a zdravý), přikrytý, spokojený…bylo toho hodně, na co myslela, když na to měla celou hodinu. Taky celou tu dobu bojovala s tím, zda otevřít dveře a zajít zkontrolovat můj aktuální stav či nikoli. No jo, konečně jsem zúročil ty nesčetné probdělé noci, kdy jsem ji ladil na dvou (maximálně) tříhodinový spánkový interval. Takže ji cokoli přes 3 hodiny pěkně cuchá nervy ;o)) A tak my tady žijeme…

—————

Zpět