Na návštěvě u Adélky

30.12.2009 00:06

Jsou vánoční svátky, čas návštěv. A tak jsem se rozhodl na poslední chvíli stihnout dlouho slibovanou návštěvu domlouvanou s kamarádkou Adélkou. Musel jsem to vzít do vlastních rukou a domluvit si s ní rande po mailu, ale vyšlo to. Sláva! Vypadá to, že budeme mít hodně společného, aspoň co se toho virtuálního světa týče ;o))

Vyjet o svátcích má svá pro i proti. Doprava je lepší, protože není v Praze tolik aut jako normálně. Zároveň může být doprava horší, to když v Praze, která na to není stavěná, napadne větší než malé množství sněhu. O parkování se ani nebudu zmiňovat, neboť parkovací místa se v podstatě ztratila v horách odhrnutého sněhu.

I tak jsme to zvládli a na místo dorazili včas. Adélka si před mým příchodem ještě zdřímla, to asi aby měla na hrátky se mnou dostatek sil. Zatím sice ještě neumí chodit (prý jsem v jejím věku taky neuměl…divné…), ale už se slušně převrací z bříška na záda i obráceně. Takže jsme se spolu chvíli povalovali na gauči v obýváku, po ochutnávce čaje a „babiččina“ cukroví jsme se přesunuli dokonce i do ložnice (to ještě Adélčin táta toleroval, ale prý to nebude na dlouho ;o))), jen do Adélčiny postýlky jsem se nedostal. Holt je to slušně vychovaná holka.

Jó a taky jsem u nich měl pod stromečkem autíčko s panem Zebrou. Autíčka, to já tuze rád. Možná bych měl zkontrolovat vícero pražských i mimopražských stromečků, jestli tam taky něco pro mne nezůstalo?!?! Ale to raději až příště, teď už jsem vážně hodně unavený.

Btw. o tom, jak vypadala návštěva Adélčinýma očima, si můžete přečíst u ní na blogu, má tam i nějaké fotečky (já vám říkal, že máme hodně společného ;o)))

—————

Zpět