Povídali, že mu hráli

04.10.2009 14:24

Dneska jsem si s nimi pěkně pohrál. ON zvedl telefon a hlásí JÍ, že volá teta. Tak jsem řekl „eda“. Zbystřili a že prý: „nooó, hezky…teta“. Já znovu na to „eda“. Tak jsme si to dali ještě jednou, ještě jednou a ještě jednou (slovy celkem pětkrát). Aspoň zas měli pro jednou důvod se chvíli pyšnit a nechutně usmívat.

Vzhledem k tomu, že to bylo den poté, co jsem byl poprvé na veletrhu hraček, kde jsem se poprvé docela slušně veřejně pozvracel, tak jsem snad pro tento víkend vyrovnal skóre zpět na roztomilé miminko.

Mimochodem taková „chvilková veřejná společenská mega-únava“ má něco do sebe. Docela slušně jsem na tom trhnul pár dárků. Jeden i pro Daníka. A nové bačkůrky se určitě budou hodit. Ale určitě se mi líbilo i v sekci odrážedel, dekorativních nálepek, dřevěných hraček, puzzlat různých rozměrů apod.

Jóóó a abych nezapomněl…jak jsem tam na to tak koukal, musím MU ten modelářský koníček schválit. Jeví se to jako výborný nápad, doufám, že bude doma dost kousků na souš, vodu i do vzduchu, aby zbylo něco i pro mne.

—————

Zpět