Prázdniny jsou prostě mazec!

19.08.2009 23:40

Prý je to odměna a oddech pro ty, co chodí do školy. Za prvé nevím, co to je, za druhé to přesto platí už i pro mne ;o)) Není to paráda?!?! Upřímně, někdy si tím nejsem úplně jistý. Whatever… Díky prázdninám jsem se pořádně seznámil se svými i Daníkovými bratranci (dokonce z dalekého Německa) a sestřenicemi, taky s některými dědečky a babičkami (opět i Daníkovými ;o)) a jinými příbuznými. Stihl nějaká setkání s malými kamarády, které jsem dlouho neviděl, ale hlavně, HLAVNĚ jsem si v těchto teplých letních měsících pořádně zaplaval. Ať už to bylo se sestřenicemi v areálu Aquapalace Česlice, nebo u prarodičů ve Frýdlantě. Však se o tom zmiňovali ONI na svém webu. Pro ty, které ty jejich kecy nezajímají, tady rovnou šoupnu pořízený videozáznam.

Plaveckou sezónu jsem zakončil doma na zahradě v bazénku od hodných sousedů Čejkových s 20 °C. Bylo takové vedro, že jsem proti té studené vodě radši ani neprotestoval. Co kdyby mi pak odmítli napouštět i ten malý!

Poprvé jsem si o prázdninách taky na vlastní kůži vyzkoušel, co je to pouť. Až na ty historické stánky docela zajímavá záležitost. Myslím, že budu ochoten to v budoucnu ještě párkrát vyzkoušet, než se rozhodnu tuto atrakci zavrhnout. Zmínku o akci opět naleznete u NICH, video pro jednoduchost opět přikládám rovnou ;o)

Dalším výrazným prvkem letošních prázdnin byly návštěvy ZOO. Letos jsem tam byl myslím třikrát (jestli umím dobře počítat, což mám zaručeně po NĚM). Jako zábavnější a tudíž i oblíbenější jsem vyhodnotil „dětskou ZOO“. Čím to asi bude??? Domácí zvěřina mne sice zatím až tak nezajímá. I když na kozu, která mi přišla očichat prázdnou ručičku jsem se aspoň zdvořilostně zasmál. ALE…ale především, se zde nachází jezírko nebo jaký že je to vodní útvar s vodotryskem, kde jsem si zatím jenom čvachtal nožičky. Ovšem to bylo jenom prozatím, protože až se naučím chodit, zaběhnu si i do té větší hloubky. Tam, co se rochnily ostatní nahaté děti. Tam to bude beztak úplně nejvíc nejlepší. A nějaké té špíny se nezaleknu. To jenom ONA s tím vždycky nadělá :o((( Onehda ani pořádně neocenila můj úžasný kousek, když jsem si při krmení v kočárku, strčil do pusy palec od nohy. Já se tak snažil, aby pochopila, že už mám to ZOO zmáklé a cítím se v něm jako doma…a ona?!?! Začne hystericky vytahovat vlhčené kapesníky, usměrňovat mé další pohyby apod. No hrůza! Měl jsem co dělat, aby to pro kolemjdoucí vypadalo, že ta hysterka ke mně nepatří!!! Snad se do příští návštěvy naučí slušnému chování. I když bůh ví, s čím se vytasí příští prázdniny. Už teď jsem na to moc zvědavý.

 

—————

Zpět